Кошик
19 відгуків
"Сковорідки чавунні" - якість понад усе.Переглянути

Електрогрілки

Електрогрілки - з нами тепліше. Каталея.

Мерзнути у власному будинку при кількості нинішніх технологій просто недозволено. Тепер відсутність опалення не проблема, адже існує така річ як електрогрілка. Купити цей пристрій можна в цю ж хвилину зробивши замовлення в інтернет-магазині «Каталог». Доставка не змусить себе чекати навіть у віддаленому куточку України.

Тепло в будь-який час
Уявіть собі ситуацію, коли доводиться на вихідних затриматися на недобудованій дачі, де немає ніякого опалення. Таку людину чекає безсонна ніч, адже зігрітися навіть влітку не вдасться через низьких температур. Схожі проблеми хоч раз у житті відчувала кожен відвідувач ресурсу, а тому знає ціну тепла. Тепер воно дістається легко, адже досить купити електрогрілку для ніг або електричну ковдру і холод залишиться тільки в кошмарних снах.

Даний тип приладів корисний тим, що має вбудований регулятор. Кожен користувач індивідуально ставитися до тепла. Там, де для одного буде жарко, інакше температура здасться низькою. Саме тому електрогрілки вважаються річчю особистої гігієни. Вони не вимагають догляду і працюють від стандартного харчування.

Турбота про відвідувачів
Інтернет-магазин «Каталея» піклуватися про своїх відвідувачів і тому була створена категорія техніка для краси, здоров'я і гігієни, де кожен зможе знайти яка йому підходить електрогрілка. Купити її означає зберегти кошти. Для тих, хто сумнівається, чи варто порівняти ціни на такі ж моделі в інших постачальників. Вибір буде очевидний, при цьому ми гарантуємо доставку і довгий термін служби продукції.

Розділ представляє три різних види товарів. Всі вони мають електричне живлення і за його рахунок виробляють тепло:

  • Електрогрілки для ніг. Спеціальні пристрої у вигляді стопи, яке допомагає розігрівати цю частину тіла. Рекомендується тим, хто відчуває холод в кінцівках;
  • Електричні ковдри. Прилад на всі випадки життя, який повністю охороняє людини від холоду;
  • Подушка електрогрілка. Ціна цього приладу відповідає якості, адже він підігріває поверхню під головою, щоб сон був міцним, здоровим і тільки приємним;

В категорії представлені товари, привезені нами з Європи. Моделі проходили випробування, як і електронні ваги для новонароджених в цехах виробників GOTIE GKE, LAUSON і AEG. Крім того були додатково оглянуті фахівцями після транспортування. Якість гарантовано кожному покупцеві продукції даного виду.